Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Kotle a kotelny,
dílčí celky, generální dodávky nebo dodávky na klíč

[b]Kotle a kotelny,[/b] dílčí celky, generální dodávky

Díky možnosti nezávislého výběru dodavatele u technologií pro spalovací a tepelnou techniku Vám můžeme nabídnout tu nejlepší kombinaci dodávek podle Vašich skutečných potřeb.

Máte problém s hořákem nebo kotelními technologiemi? Potřebujete
odborný servis?

Nezávazná poptávka

Vzhledem k našim zkušenostem a ověřenému seznamu výrobců a dodavatelů jsme schopni dodat např. kotel bez omezení parametrů pro všechny druhy paliv, pro uhelné, plynné, kapalné paliva, nebo pro spalování biomasy včetně jejich kombinací, s možností společného spalování různých paliv v libovolném poměru. Kotle mohou být vybaveny přehřívákem, ekem, případně kondenzačním výměníkem, tlumičem hluku atp. Z hlediska konstrukce mohou vodotrubné, žárotrubné, dle požadavku na prostor na výšku, na délku, s jedním hořákem, s více hořáky.

Hořáky dodáváme nové pro všechny typy paliv a jejich kombinací s výbavou – ovládáním a řízením spalovaní podle Vašich potřeb a zadání. K dispozici máme rovněž hořáky starší, repasované - případně můžeme repasovat či modernizovat Váš stávající hořák, je možná i dodávka výměnou. Hořáky osazujeme novými automatikami a výbavou splňující současné požadavky na ekonomiku, emise a bezpečnost. V rámci dodávky realizujeme i ostatní technologie kotelny – zařízení na úpravu vody, kondenzátní, napájecí a akumulační nádrže, potrubní rozvody voda, pára, plyn.

Součástí kotelen jsou řídicí systémy a M a R ty můžeme v případě potřeby lze doplnit, modernizovat či upravit Vaše stávající zařízení a to jak kotle, tak i hořáky.
Na všechny dodávky zaškolíme obsluhu a předáváme potřebnou dokumentaci dle legislativy.
Spolupracujeme i s ověřenými dodavateli stavebních prací, proto můžeme nabídnout a zrealizovat kompletní technologii kotelny včetně stavby.
V případě požadavku můžeme instalovat přepravitelné kotelny (nové i použité).

Proč si zvolit
právě
naše služby

Dodávka, montáž
a servis kotelen

Voda, topo, plyn
pro bytové domy

Studie, posudky,
projekty

Servis hořáků
a kotlů

Dodávka a montáž
autoklávu

Kontakty

JADRNÍČEK, spol. s r.o.
Holušická 2221/3
148 00 Praha 4, Česká republika

Tel.:+420 222 769 810 Email:info@jadrnicek.com

Napište nám