Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Hořáky,
dodávky a servis

*Hořáky,*[br] dodávky a servis

Naší filozofií je minimalizace nákladů pro klienta tak, aby při návštěvě servisního technika byl proveden maximální objem potřebných prací. Pro vybraná zařízení poskytujeme uvedení do provozu a následně záruční a pozáruční servis. Zajišťujeme na základě servisní smlouvy poruchový servis. U hořáků všech typů a výrobců provádíme opravy, modernizace a servis. Dále úpravy pro snížení emisních limitů.

Máte problém s hořákem nebo kotelními technologiemi? Potřebujete
odborný servis?

Nezávazná poptávka

Souhrn činností:

  • při komplexním servisu provádíme pravidelné poskytování servisních a revizních činností v termínech a plnění dle legislativy. Termíny a rozsahy jsou předem písemně upřesněny např. v servisní smlouvě, nebo objednávce. Před naším příjezdem informujeme klienta o plánované činnosti a termínu, pokud zjistíme při pravidelném servisu potřebu větší opravy či dalšího zásahu – informujeme zástupce odběratele o předpokládané ceně a po jejím odsouhlasení zakázku dokončíme
  • při provádění autorizovaných měření spalovací techniku předem zkontrolujeme a připravíme a u složitějších případů asistuje náš servisní technik i při průběhu měření
  • v rámci pozáručního servisu se díky zkušenostem našich techniků nevyhýbáme žádnému výrobci, druhu paliva, nebo stavu zařízení

Zkušenosti:

dosud jsme pracovali na spalovací technice od výrobců SAACKE, Weishaupt, HT Třebíč, PBS Třebíč, Bentone, Riello, Elco, GB Ganz, Dunphy, Dreizler, Viessman, Buderus, LOOS, Duro Dakovič, IMT, POLYCOMP, SEA CZ, a.s., Strojírny Kolín, ČKD Dukla, Roučka, Brno Slatina, Ratíškovice, BABCOK,Vaillant, Viadrus, Junkers, BAXI, Orosháza, ACV, Protherm, Thermona, MORA, Karma, Destila, Garioni Naval, Immergas, Robur, Wolf, IZOMAT, Aermax, JINOVA, YGNIS, Ferrolli, Ariston, Dakon, De Dietrich, Apparatbau Wiesloh, Ideal Line, GEA LVZ, ICI CALDACIE, Lumex.

Servis speciálních technologií:

Součástí našich prací a zkušeností jsou kromě standartních kotelen i speciální technologie, pece, sušky, dopalovací zařízení, stabilizační hořáky na fluidních kotlích, zapalovací hořáky na roštových kotlích, práškových kotlích, ale i vulkanizační kotle, nitridační pece, technologie obaloven, pekáren, velkokuchyní.
V těchto případech je nutno vždy dohodnout předběžný rozsah uvažovaných prací.

 

Proč si zvolit
právě
naše služby

Dodávka, montáž
a servis kotelen

Voda, topo, plyn
pro bytové domy

Studie, posudky,
projekty

Servis hořáků
a kotlů

Dodávka a montáž
autoklávu

Kontakty

JADRNÍČEK, spol. s r.o.
Holušická 2221/3
148 00 Praha 4, Česká republika

Tel.:+420 222 769 810 Email:info@jadrnicek.com

Napište nám