Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Proveditelné studie, dokumentace, odborné posudky v oblasti tepepné a spalovací techniky

Proveditelné studie, dokumentace, odborné posudky v oblasti tepepné a spalovací techniky
Proveditelné studie – Dokumentace - Odborné posudky

Provádíme komplexní poradenství, optimalizaci a návrhy řešení i projektových, v oboru spalovací techniky i s využitím sluneční energie a jejich kombinací. Naše poradenství zahrnuje i veškerá související zařízení včetně zpracování studií, auditů všech úrovní i finálních projektů. Samozřejmostí je vypracování odborných posudku a studií včetně hlukových a rozptylových.

Projekty dodáváme ve všech úrovních, ve spolupráci zabezpečujeme jednání na úřadech atd.

Naše studie a posudky jsou řešením Vašich konkrétních požadavků, účelem našich studií a posudků jsou přímá řešení zakončená praktickou realizací.


Následný postup při odstraňování problémů je v podstatě identický u všech námi realizovaných zakázek. Liší se pouze rozsahem a zaměřením v následně uvedených krocích. Pro některé případy odstranění problémových situací postačuje pouze posouzení s následnou opravou, nebo seřízením. V jiných je nutno nashromáždit podklady, posudky, vyjádření zainteresovaných firem a organizací, prověřit konstrukční úpravy a teprve potom navrhnout opatření, nebo řešení.

Základní postup:
  • posouzení stávajícího stavu
  • návrh (studie) řešení
  • zpracování projektu
  • v případě potřeby zpracování energetického auditu všech typů 

 

Kontaktní formulář

Zaujaly vás informace na této stránce? Potřebujete znát více informací? Zašlete nám Váš dotaz.