Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

O nás

Naší výhodou je nezávislý výběr dodávek podle Vašich skutečných potřeb a požadavků. Při své činnosti vycházíme nejen z více než dvacetiletých zkušeností v poskytování služeb a dodávek v oblasti spalovacích a energetických zařízení, ale i z kvalitního know-how, potřebného vybavení a týmu prověřených spolupracovníků.

Naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou špičkoví odborníci ve svých oborech s dlouholetou praxí. Samozřejmostí jsou naše osvědčení a oprávnění potřebná pro výkon odborných činností od příslušných orgánů státního odborného dozoru, stejně jako školení od výrobců jednotlivých zařízení.

Máme specialisty na dodávky vodo - topo, elektro i MaR, realizujeme potrubní rozvody s médii plyn, voda, pára, dodáváme a opravujeme kotle teplovodní, horkovodní i parní.

Pro větší spokojenost zákazníků s důrazem na kvalitu souhrnu našich činností a maximální sledování kvality subdodávek jsme zavedli v r. 2010 systém řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001.

Pro naši činnost máme sjednáno pojištění odpovědnosti.


Naším klientům můžeme poskytovat financování vodo, topo - certifikovanou bankou za výhodných podmínek