Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.

Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Aktuality

Aktuální seznam volných pozic

  • Servisní technik

    Práce na opravách hořáků a kotlů, servis hořáků

    Požadavky:

    • ŘP skupiny B
    • čistý TR
    • Schopnost čtení a orientace v technické a výkresové dokumentaci
    • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, schopnost samostatného myšlení, smysl pro týmovou práci
    • osvědčení pro montáže plynových zařízení výhodou

    Vhodné i pro absolventy elektrotechnického směru

    Náplň práce:

    • práce na opravách hořáků a kotlů, servis hořáků (servisní návštěvy na zařízení u stávajících klientů
    • elektro práce (tvorba rozvaděčů, revize), dle odbornosti montáž, servis programování PLC (MaR)
    • řešení konkrétních servisních požadavků klientů dle jejich potřeb

    Nabízíme:

    • stabilní zázemí v rozrůstající se společnosti
    • možnost vzdělávání a pracovního růstu na vedoucí pozice
    • platové ohodnocení od vykonané práce
    • přátelský kolektiv
    • pracovní smlouvu na plný úvazek a po zapracování na dobu neurčito

    Máte zájem o tuto pozici? Zašlete nám váš
    životopis!

  • Obchodník

    Hledáme obchodníka, který má ambici růst.

    Tvým úkolem bude chopit se rozvíjení našich obchodních aktivit, vyhledávání a oslovování nových zákazníků, ale i práce se stávajícími klienty.
    Pozice umožňuje projevit svou kreativitu a osobnost. Samozřejmostí je pro nás individuální systém vzdělávání.

    Pro koho je místo vhodné:

    • pro absolventy vysokých škol - technického zaměření/li>
    • pro pracovníky se zkušeností v technickém oboru hledající novou pracovní příležitost

    Naše požadavky:

    • zkušenost v technickém oboru - výhodou
    • zkušenost a praxe v obchodní sféře vítána
    • obchodní komunikační dovednost
    • tah na branku
    • ŘP sk. B

    Co po tobě chceme:

    • denně aktivně jednat s klienty, ve věci sjednávání zakázek obchodně i technicky
    • zpracování cenových návrhů
    • spolupráce s dalšími odděleními firmy
    • být aktivní a přinášet nové nápady

    Nabízíme

    • podíl na firemních cílech
    • efektivní platové ohodnocení
    • zázemí v rostoucí společnosti
    • neomezená kariéra a možnost osobního růstu
    • zaměstnanecké benefity (automobil, telefon, notebook a další)
    • procenta z uzavřených zakázek
    • flexibilní pracovní doba
    • V rámci růstu naší společnosti připravujeme vstup na zahraniční trh.

    životopis!

  • Montážní technik

    Hledáme šikovného montážního technika

    Požadavky:

    • vyučení, ukončení SOU - obor instalatér, topenář ,svářeč, zámečník-vítáno
    • manuální zručnost a technické myšlení
    • řidičský průkaz skupiny B
    • výhodou svářecí průkaz
    • odpovědnost, pečlivost, samostatnost a spolehlivost

    Nabízíme:

    • zázemí stabilní společnosti
    • dlouhodobou pracovní perspektivu
    • dobré platové podmínky v závislosti na samostatnosti, výkonnosti a délky praxe (základní měsíční mzda + osobní hodnocení dle kvality a množství vykonané práce) možnost dalšího vzdělávání, profesní školení firemní benefity

    životopis!

  • Brigádník

    Můžeš nastoupit ihned

    • Brigáda - montážní a pomocné práce.

      Rád se učíš novým věcem? Baví tě práce s kovem a práce ve strojírenství? přidej se k nám..

    • Požadavky: zručnost, chuť a ochota se učit novým věcem.

    • Zkušenosti s montážemi technologií, svářecký průkaz, vyhl. 50 - výhodou

    • Náplň práce: montážní a pomocné práce na zakázkách (stavby a rekonstrukce kotelen a zajímavých technologií)

    • Nabízíme: stabilní zázemí v rozrůstající se společnosti, možnost vzdělávání pracovního růstu, zaměstnanecké benefity

    životopis!

Proč si zvolit
právě
naše služby

Dodávka, montáž
a servis kotelen

Voda, topo, plyn
pro bytové domy

Studie, posudky,
projekty

Servis hořáků
a kotlů

Dodávka a montáž
autoklávu

Kontakty

JADRNÍČEK, spol. s r.o.
Holušická 2221/3
148 00 Praha 4, Česká republika

Tel.:+420 222 769 810 Email:info@jadrnicek.com

Napište nám